Intex 29055 телескопічна алюмінієва ручка для сачка
460.00грн.
Товар закінчився
Характеристики та комплектація
Виробник
Intex
Країна виробник
Китай
серія
Telescoping Aluminum Shaft
Тип аксесуара
рукоятка
колір
сірий
функції
очищення дна, стінок і поверхні басейну
... →
Характеристика
Виробник
Intex
Внутрішній діаметр ручки
28,9 мм
Довжина
279 см
Довжина ручки
279 см
Розмір басейну
Діаметр 3 x довжина 279см
Характеристики та комплектація
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| серія | Telescoping Aluminum Shaft |
| Тип аксесуара | рукоятка |
| колір | сірий |
| функції | очищення дна, стінок і поверхні басейну |
| Підходить до | Сачку для збору сміття на поверхні води в басейні Intex 29051 (50001) |
| довжина ручки | 279 см |
| Внутрішній діаметр ручки | 28.9 мм |
| матеріал | алюміній |
| Гарантія | не передбачена |
| упаковка | картонна коробка |
| вага | 0.5 кг |
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Внутрішній діаметр ручки | 28,9 мм |
| Довжина | 279 см |
| Довжина ручки | 279 см |
| Розмір басейну | Діаметр 3 x довжина 279см |
| Діаметр | 3 см |
| Матеріал | пластик, алюміній |
| Серія | Telescoping Poles |
| Вага | 0,8 кг |
| Колір | сріблястий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...