Градусник Intex 28093для басейнів
130.00грн.
В наявності
Купіть термометр для басейну, і ви завжди будете знати яка температура води у вас в басейні.
Термометр погружной і плаває як папловок, тому він майже непомітний, і не заважає при купанні.
У нього яскрава читається шкала з розподілом на кожен градус, тому ви завжди зможете дізнатися точ... →
Характеристика
Виробник
Intex
Діапазон вимірювання
0 +50 С (+30,+120 F)
Матеріал
ударостійкий пластик
Серія
Pool Thermometer
Тип
термометр для басейнів
Купіть термометр для басейну, і ви завжди будете знати яка температура води у вас в басейні.
- Термометр погружной і плаває як папловок, тому він майже непомітний, і не заважає при купанні.
- У нього яскрава читається шкала з розподілом на кожен градус, тому ви завжди зможете дізнатися точну температуру води.
- На термометрі є спеціальне "вушко" для нитки або мотузки, щоб ви змогли прив'язати його до борту басейну, і не виловлювати з басейну, коли захочете на нього подивитися.
Як бачите - це потрібна річ у вашому басейні, особливо якщо у вас є діти або онуки.
Тому не відкладайте на потім і замовляйте прямо зараз.
Характеристики та комплектація
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| серія | Pool Thermometer |
| Тип | термометр для басейнів |
| колір | білий |
| матеріал | ударостійкий пластик |
| Підходить до | надувним, каркасних басейнів |
| функції | для вимірювання температури води в басейні |
| Тип аксесуара | термометр |
| діапазон вимірів | 0 + 50ºС (+30 .. + 120ºF) |
| кріплення | немає |
| Гарантія | не передбачена |
| упаковка | блістер |
| Розмір упаковки | 7х23 см |
| вага | 0,1 кг |
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Діапазон вимірювання | 0 +50 С (+30,+120 F) |
| Матеріал | ударостійкий пластик |
| Серія | Pool Thermometer |
| Тип | термометр для басейнів |
| Вага | 0,1 кг |
| Колір | білий |
| Розмір упаковки | 7x23 см |
| Упаковка | блістер |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...