Овальний каркасний басейн Intex 26798 610х305х122 см
Розмір басейну:
Висота басейну:
Тип фільтра:
Великий шестиметровий каркасний овальний басейн Intex 26798 розташований на вашій ділянці, стане самим головним джерелом розслаблення, місцем відпочинку та зустрічей для великої сімьї та друзів.
Тепла блакитна прозора водичка, селфі на матрасі або рожевому фламінго, веселі ігри, ниряння та стрибки у воду, нічні купання – це саме той басейн, коли одночасно зможуть релаксувати до 10 чоловік.
Басейн укомплектований тентом, підстилкою, сходами та фільтром на 5678 л/год. Ці аксесуари та застосування реагентів для води допоможуть вашому басейну залишатись чистим та охайним.
Довговічність та міцність матеріалу чаші забезпечуе застосування тришарової системи SuperTough, завдяки якій басейн зможе прослужити більш ніж 4 роки.
Безштивтова система каркаса дозволяе зібрати басейн за 1 годину, не враховуючи часу на разпакування й підготовку майданчика під басейн.
- Розмір басейна: 610х305х122 см
- Об'ем басейна (90%): 18 202 л
- Тент
- Підстилка
- Сходи
- Картріджний фільтр-насос 5678 л/год
- Вага: 129 кг
| Характеристика | |
| Довжина | 610 см |
| Картріджний фільтр насос | 5678 л/год |
| Підстилка | Так |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 610 x 305 x 122см |
| Сходи | 122 см |
| Тент | Так |
| Форма | Овальний |
| Ширина | 305 см |
| Висота | 122 см |
| Матеріал | Трехслойный SuperTough |
| Розмір прямокутного басейну | 610 x 305 x 122 см |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм води | 18202 л |
| Вага упаковки | 129 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.