Надувний басейн Intex 28122 305х76 см з насосом
3150.00грн.
Товар закінчився
Надувний басейн Intex 28122 305 см х 76 см.
Басейн серії Intex Easy Set Pool легко і швидко встановлюється без застосування додаткових технічних засобів. Процес складання басейну до наповнення його водою займає всього 10 хвилин. Надувний басейн виготовлений з високоякісного ПВХ синього кольору,... →
Характеристика
Виробник
Intex
Висота до кільця
58 см
Насос
1250 л/ч
Насос - фільтр картриджний
1250 л/год
Розмір басейну
Діаметр діаметр 305 x Висота 76см
Надувний басейн Intex 28122 305 см х 76 см.
Басейн серії Intex Easy Set Pool легко і швидко встановлюється без застосування додаткових технічних засобів. Процес складання басейну до наповнення його водою займає всього 10 хвилин. Надувний басейн виготовлений з високоякісного ПВХ синього кольору, технологія Super-Tough надає стінок басейну потрійну міцність. Стінки зроблені з трьох окремих шарів: два шари щільного вінілу і один зовнішній - поліестр для особливої міцності. Борти басейну підтримуються надувним кільцем, яке, у міру заповнення басейну, піднімається разом з рівнем води, розправляючи стінки. Басейн не потребує підготовки грунту.
Розміри басейну: 305 см х 76 см.
Обсяг басейну 3900 л.
Вага упаковки: 9 кг.
У комплект поставки входять:
Надувний басейн Intex 28122 305 х 76 см.
Фільтруючий насос 2006 л / год
Інструкція з експлуатації.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Висота до кільця | 58 см |
| Насос | 1250 л/ч |
| Насос - фільтр картриджний | 1250 л/год |
| Розмір басейну | Діаметр діаметр 305 x Висота 76см |
| Форма | Круглий |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 305 см |
| Діаметр кільця | 249 см |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Easy Set |
| Об'єм води | 3850 л |
| Вага | 11,5 кг |
| Вага упаковки | 11,5 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | блакитний |
| Розмір упаковки | 29x41x43 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...