Надувний басейн для всієї родини 396х84 см Інтекс 28143
Надувний сімейний басейн Intex 28143 з серії Easy Set .
Відпочинок на воді, завжди був і залишається самим яскравим і незабутнім розвагою влітку. Адже він включає в себе не тільки емоційну складову, а й полегшує побічні ефекти від літньої спеки. Тому доступ до води влітку, залишається найгострішим питанням.
Надувні басейни Intex ідеальне рішення для людей, які хочуть ховатися від літньої спеки в воді. Серія Easy Set окрема лінійка басейнів, які дуже легкі в установці, міцні і досить місткі. Всього за 10-20 хвилин можна встановити цей надувний басейн без допомоги фахівця. Надувні басейни відрізняються від своїх родичів: каркасних і вбудованих басейнів, простотою установки і демонтажу, що є дуже хорошою новиною для батьків.
Основні переваги басейну Intex 28143:
легке обслуговування
Зручний і дуже практичний дизайн конструкції
Тип чаші, що дозволяє без проблем злити воду
Наявність так само зливного клапана
Довговічність і міцність матеріалу з якого він зроблений

Характеристики:
Обсяг води: 7260 літрів
Діаметр чаші: 396 см
Діаметр кільця: 330 см
Базова комплектація:
- наливна басейн
- Заглушки отворів під насос
- Адаптер зливу води з басейну
- Інструкція з експлуатації
Хочете купити надувний басейн Intex 28143 за хорошою ціною? Залиште замовлення на сайті і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей!
У рекомендованих товарах Ви знайдете сходи для басейну, необхідну хімію, набори для прибирання - на вибір, і ін. Аксесуари.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Висота до кільця | 67 см |
| Розмір басейну | Діаметр 396 x Висота 84см |
| Форма | Круглий |
| Висота | 84 см |
| Діаметр | 396 см |
| Діаметр кільця | 307 см |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Easy Set |
| Об'єм води | 6500 л |
| Вага | 16,6 кг |
| Вага упаковки | 16,6 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | блакитний |
| Розмір упаковки | 47x39x27 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.