Надувний басейн Intex 28110 244x76 см
Надувний басейн Intex 28110
У кожного дачника повинен бути свій басейн, однак не у всіх в розпорядженні є достатньо вільної площі, щоб розмістити великий басейн. Тому ми пропонуємо розглянути лайт варіант, з хорошими характеристиками.
Наливна, або його ще називають надувний басейн з серії Easy Set - Intex 28110.
Його діаметр становить 244 см, а висота 76 см, чого цілком достатньо для пари дорослих або декількох непосидючих дітей.
Щільна армована тканина чаші з ПВХ, з імітацією мозаїки всередині басейну - впевнено утримує обсяг в 2400 л.
Надувне кільце на басейні, не тільки відмінно виконує утримує роль, але і є «м'якою подушкою» для вашої шиї і голови, якщо Ви раптом захочете відпочити, і подумати про маленьких радощах.

Надувний басейн Intex :
В експлуатації - невибагливий.
Легкий і мобільний в плані установки і зборки.
комплектується:
Заглушками для отворів під фільтруючий насос , який при бажанні можна докупити окремо.
Адаптером на зливний клапан , з можливістю надіти на нього садовий шланг.
Ремонтними латками , про всяк випадок.
Інструкцією для користувача.
Таким чином, басейн Intex 28110 - задовольняє всім потребам, і особливо приємна його ціна.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Висота до кільця | 58 см |
| Розмір басейну | Діаметр 244 x Висота 76см |
| Форма | Круглий |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 244 см |
| Діаметр кільця | 196 см |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Easy Set |
| Об'єм води | 2400 л |
| Вага | 6,5 кг |
| Вага упаковки | 6,5 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | блакитний |
| Розмір упаковки | 29x19x39 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Заказывал из-за цены. Бассейн получил сегодня, все целое с заводской пломбой. Рекомендую этот магазин.
Добрый день. Купили здесь недавно этот бассейн. Поставили у себя на даче, радости у моего ребёнка нет предела! Резвиться часами и не хочет от туда вылазить. Очень довольны выбором. Спасибо!
Добрый день, подскажите где можно купить заглушки для насоса?
Спасибо, что посоветовали эту модель. На выходных уже испытали! Дети очень довольны!
Подскажите, в каких условиях его нужно зимой хранить?
ОТВЕТ:
Здравствуйте, Андрей! Хранение бассейна производится в сухом помещении, температура которого должна быть от +5 до +25 С.
С ув. администрация сайта