Надувний басейн Bestway 57274 366х76 см з фільтром
4010.00грн.
Товар закінчився
Тип фільтра:
Надувний басейн Bestway 57274 366х76 см з фільтр насосом на 1249 л / год
З першого погляду може здатися, що басейн дуже невеликий. Однак враження оманливе. У надувний басейн може вміститися до п'яти осіб (в тому числі двоє-троє дорослих). Надування вироби легко здійснити, якщо є спеціальний насос... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Насос
купується окремо
Насос - фільтр картриджний
1249 л/год
Розмір басейну
Діаметр 366 x Висота 76см
Форма
Круглий
Надувний басейн Bestway 57274 366х76 см з фільтр насосом на 1249 л / год
З першого погляду може здатися, що басейн дуже невеликий. Однак враження оманливе. У надувний басейн може вміститися до п'яти осіб (в тому числі двоє-троє дорослих). Надування вироби легко здійснити, якщо є спеціальний насос .
Сам басейн оснащений фільтруючим насосом, практично не видають шуму, але дуже якісним і продуктивним. Він з легкістю допоможе підтримувати максимальну прозорість у воді, захищаючи від різних забруднень. Адже купатися в кристально чистій воді особливо приємно.
У комплект басейну входить:
басейн;
насос - фільтр (1249 л / ч)
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Насос | купується окремо |
| Насос - фільтр картриджний | 1249 л/год |
| Розмір басейну | Діаметр 366 x Висота 76см |
| Форма | Круглий |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 366 см |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Серія | Fast Set |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Дно | не надувне |
| Об'єм води | 5377 л |
| Вага | 16,8 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | блакитний |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...