Насос ручної intex 68612, висота 30 см
90.00грн.
Товар закінчився
Ручний насос для накачування матраців, човнів, надувних басейнів, кіл і т.д. Обсяг камери насоса 1,5 літрів.Висота 30 смУ комплектішланг гофрування3 насадки вага 400 гр. ... →
Характеристика
Виробник
Intex
Шланг
гофрированный 1 шт
Розмір басейну
Висота 29см
Висота
29 см
Матеріал
пластик
Ручний насос для накачування матраців, човнів, надувних басейнів, кіл і т.д.

Обсяг камери насоса 1,5 літрів.
Висота 30 см
У комплекті
шланг гофрування
3 насадки
вага 400 гр.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Шланг | гофрированный 1 шт |
| Розмір басейну | Висота 29см |
| Висота | 29 см |
| Матеріал | пластик |
| Серія | Double Quick I Hand Pump |
| Вага | 0,45 кг |
| Колір | чорний |
| Розмір упаковки | 30x10x10 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...