Надувний басейн Easy Set Pool Intex 28112 244х76 см з фільтром на 2006 л / рік

Надувний басейн - відмінне рішення для приємного відпочинку всією сім'єю у себе вдома або на дачній ділянці. Адже нам так хочеться після важкого робочого тижня провести час в колі сім'ї і трохи прохолонути в спеку. Звичайно ж, можна вибратися на річку або до озера, але все ж невеликий басейн будинку - завжди практично і приємно. Якщо Вам не потрібен великий басейн - спокійно можете придбати собі басейн надувний 244 см в діаметрі і 76 см у висоту. Це відмінний варіант для сім'ї з маленькими дітьми - Ви не будете переживати за безпеку Вашої дитини і зможете навчити його плавати.

Виготовлений басейн з тришарового ПВХ в приємному блакитному кольорі.

Усередині чаша басейну має мозаїчний малюнок, що робить чашу басейну більш природною на вигляд. В установці все надувні басейни дуже легкі - досить акуратно розкласти його на рівній поверхні і надути кільце-поплавок. Наповнюючи чашу водою, поплавок буде підніматися і басейн придбає свою форму.

|
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Висота до кільця | 58 см |
| Насос | 1250 л/ч |
| Насос - фільтр картриджний | 1250 л/год |
| Розмір басейну | Діаметр 244 x Висота 76см |
| Форма | Круглий |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 244 см |
| Діаметр кільця | 196 см |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Easy Set |
| Об'єм води | 2400 л |
| Вага | 8 кг |
| Вага упаковки | 8 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | блакитний |
| Розмір упаковки | 30x39x38 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.