Круглий надувний басейн Intex 28130 366х76 см
Надувний басейн Intex 28130 366 см х 76 см 2021 року - це один самих затребуваних надувних басейнів. Він став популярним завдяки низькій вартості (в своїй категорії) і дуже хорошою місткістю. У ньому з легкістю поміститься сім'я з 5 чоловік.

Основні приготування і установка
Перед установкою надувного басейну перше, що потрібно зробити, це підготувати місце для розміщення. Слід повністю очистити майданчик від гострих предметів, сміття і нерівностей.
Потім ручним або електричним насосом накачати верхнє кільце (бажано, сильно не перекачувати «бублик», тому що басейн в основному стоїть на сонці і повітря всередині кільця - нагрівається під сонцем і розширюється, що може спровокувати розрив матеріалу.)
Після того, як басейн буде повністю розкладений і накачаний, можна приступати до наповнення його водою. Через деякий час, міряємо температуру води, і якщо вона Вас влаштовує - починайте купатися.
Переваги басейну Intex 28130
Одне з найголовніших переваг даної моделі - це використання технології Super-Tough. За цією технологією, басейн виготовляється з трьох шарів щільного вінілу і поліестеру з армуючої капроновою ниткою між шарами. Наявність такої кількості шарів різного складу, призводить до збільшення терміну служби басейну і підвищенню практичної міцності.
Як же злити воду після використання?
Коли вам знадобиться зливати воду - в коробці знайдете адаптер, який накручується на зливний отвір внизу басейну. На адаптер надаватися бистросьем зі шлангом і вода самопливом зливається в відведене місце.
Чому варто купити саме у нас?
Оперативна доставка
Гарантія якості товару і робіт
Широкий асортимент
Консультація досвідчених фахівців
Хочете купити надувний басейн Intex 28130 за хорошою ціною? Залиште замовлення на сайті і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей!
У комплект входить:
басейн 366х76
Заглушки закривають отвори під насос
зливний адаптер
Заплатки для дрібного ремонту
Інструкція
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Висота до кільця | 58 см |
| Розмір басейну | Діаметр 366 x Висота 76см |
| Форма | Круглий |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 366 см |
| Діаметр кільця | 307 см |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Easy Set |
| Об'єм води | 5621 л |
| Вага | 13,3 кг |
| Вага упаковки | 13,3 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | блакитний |
| Розмір упаковки | 36x24x56 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |