396х84 см Bestway 57376 надувний басейн
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Насос | 2006 л/ч |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Розмір басейну | Діаметр 396 x Висота 84см |
| Форма | Круглий |
| Висота | 84 см |
| Діаметр | 396 см |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | FAST SET |
| Об'єм води | 7340 л |
| Вага | 18,6 кг |
| Вага упаковки | 18,6 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...