Bestway 57266 надувний басейн 305x76 см
2110.00грн.
Товар закінчився
Тип фільтра:
Надувний басейн 305х76 см це найоптимальніший розмір, він підійде як для дорослих так і для дітей.
Міцний потрійний матеріал ПВХ.
Усередині басейн білого кольору, зовні - блакитного неба.
Обсяг 3638 л.
... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Насос
приобретается отдельно
Розмір басейну
Діаметр 305 x Висота 76см
Форма
круглый
Висота
76 см
Надувний басейн 305х76 см це найоптимальніший розмір, він підійде як для дорослих так і для дітей.
Міцний потрійний матеріал ПВХ.
Усередині басейн білого кольору, зовні - блакитного неба.
Обсяг 3638 л.
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Насос | приобретается отдельно |
| Розмір басейну | Діаметр 305 x Висота 76см |
| Форма | круглый |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 305 см |
| Матеріал | высококачественный винил |
| Серія | Fast Set |
| Тип басейну | классический бассейн |
| Дно | ненадувное |
| Об'єм води | 3638 л |
| Вага | 8,7 кг |
| Зливний клапан | есть |
| Колір | голубой |
| Розмір упаковки | 29,5x29,5x31 см |
| Упаковка | картонная коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацию |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...