Intex 28142 надувний сімейний басейн 396х84 см фільтр насос в комплекті
Надувний басейн 396 см в діаметрі і 84 см заввишки - відмінний вибір, щоб прекрасно відпочивати в жаркі дні не покидаючи рідних місць.
Басейн дуже місткий; вода в ньому прогрівається досить швидко, при цьому витрачається мінімальна кількість хімії для басейну на весь період відпочинку.
Надувне кільце по суті являестя не тільки утримує елементом, але і відмінною м'якої опорою для шиї і голови, якщо Ви захочете полежати як в джакузі, тільки на свіжому повітрі. Уже уявляєте?

Для цього знадобиться виконати всього три процедури:
- Розкласти басейн на підготовленої для нього майданчику
- Надути верхнє кільце басейну
- Заповнити водою чашу, закинувши в басейн шланг
Чекаємо поки вода прогріється до комфортної температури і дружно йдемо купатися :)

У комплект входить:
- Фільтруючий воду насос, картриджного типу А, на 2006 л / год, Intex 28604 з шлангами і форсунками
- Адаптер (який накручується знизу басейну) для скидання води з басейну
- Інструкція
- Самоклеючі заплатки для дрібного ремонту
Сходи для дітей можна придбати окремо
Хорошого вам відпочинку! :)
Якщо у Вас залишилися питання зателефонуйте контактам зазначеним вище, і наші фахівці проконсультують Вас.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Висота до кільця | 67 см |
| Насос | 2006 л/ч |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Розмір басейну | Діаметр 396 x Висота 84см |
| Форма | Круглий |
| Висота | 84 см |
| Діаметр | 396 см |
| Діаметр кільця | 330 см |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Easy Set |
| Об'єм води | 7260 л |
| Вага | 15 кг |
| Вага упаковки | 15 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | блакитний |
| Розмір упаковки | 40x 29x 79 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.