Хлоргенератор на 5 г / год Intex 26668
6510.00грн.
Товар закінчився
Хлоргенератор призначений для вироблення хлору з кухонної харчової солі, таблетованій або звичайною. (Не йодованна!).Кількість солі для вироблення хлору необхідний на 1000 л становить 3,3 кг. Мінімальна продуктивність насоса повинна складати 2,5 м3 / год. Хлоргенератор розрахований на дізінфекціі ба... →
Характеристика
3 кг соли на 1 тонну воды(простая, не йодированная соль)
Виробник
Intex
Довжина шланга
один метр
Максимальний розмір басейну
до 732 см
Шланг
1 шт
Хлоргенератор призначений для вироблення хлору з кухонної харчової солі, таблетованій або звичайною. (Не йодованна!).
Кількість солі для вироблення хлору необхідний на 1000 л становить 3,3 кг.
Мінімальна продуктивність насоса повинна складати 2,5 м3 / год.
Хлоргенератор розрахований на дізінфекціі басейну об'ємом до 26500 літрів.
Продуктивність Хлоргенератор Intex 26668 = 5 грам хлору в годину.
Потужність: 65 W
Напруга: 220-240 V
Хлоргенератор повинен працювати тільки в парі з включеним насосом!
| Характеристика | |
| 3 кг соли на 1 тонну воды(простая, не йодированная соль) | |
| Виробник | Intex |
| Довжина шланга | один метр |
| Максимальний розмір басейну | до 732 см |
| Шланг | 1 шт |
| Адаптери | для підключення до насоса(на хомутах) |
| Серія | Krystal Clear Saltwater System™ |
| 24-годинний автоматичний таймер | запрограмований час роботи на кожен день |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм води | до 26500 |
| Продуктивність хлорогенератора | 5 г/ч |
| Вага | 17,8 кг |
| Енергоспоживання | 120 Вт |
| Вага упаковки | 8,5 кг |
| Розмір упаковки | 30x32x38 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на перший запуск пристрою |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...