Тент Intex 28037 із еластичного ПВХ прямокутний 400х200 см
620.00грн.
В наявності
Тент для прямокутного басейну Intex або bestway
Підходить для моделей басейнів
56241, 56244, 56456, 28350, 56457, 56442,28316, 56251
розміри тенту
Довжина - 389 см
ширина - 184 см
звисає частина - 20 см... →
Характеристика
Виробник
Intex
Довжина
400 см
Товщина матеріалу
0.25
Розмір басейну
Довжина 400 x Ширина 200см
Форма
Прямокутний
Тент для прямокутного басейну Intex або bestway
Підходить для моделей басейнів
56241, 56244, 56456, 28350, 56457, 56442,28316, 56251
розміри тенту
Довжина - 389 см
ширина - 184 см
звисає частина - 20 см
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 400 см |
| Товщина матеріалу | 0.25 |
| Розмір басейну | Довжина 400 x Ширина 200см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 200 см |
| Матеріал | високоякісний, міцний ПВХ |
| Серія | синій |
| Тип | прямокутному басейну |
| Колір | чорний |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...