Тент для прямокутна басейну 412х201 см Bestway 58232
760.00грн.
Товар закінчився
Тент для прямокутного каркасного басейну Bestway 58232Підходить до басейнів: 412х201х122 см, 404х201х100 см. Матеріал: поліпропіленНа краях люверси з капроновими шнурками для фіксації за стійки басейну.Вага: 1 кг... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Довжина
400/412 см
Товщина матеріалу
0,25 мм
Розмір басейну
Довжина 400/412 x Ширина 201см
Форма
Прямокутний
Тент для прямокутного каркасного басейну Bestway 58232
Підходить до басейнів:
412х201х122 см,
404х201х100 см.
Матеріал: поліпропілен
На краях люверси з капроновими шнурками для фіксації за стійки басейну.
Вага: 1 кг
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 400/412 см |
| Товщина матеріалу | 0,25 мм |
| Розмір басейну | Довжина 400/412 x Ширина 201см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 201 см |
| Матеріал | штучний водостійкий брезент |
| Тип | захисний покрив |
| Вага упаковки | 1,1 кг |
| Колір | синій |
| Розмір упаковки | 30x30x6 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...