Тент для прямокутного басейна Intex 28038 (300х200 см)
550.00грн.
В наявності
Еластичний тент з ПВХ для прямокутного каркасного басейну з розмірами 300х200 см Intex 28038, підходить і до басейнів Bestway.
Підходить для таких моделей басейнів:
Intex 28272: 300х200х75 см
Bestway 56222: 300х201х66 см
Матеріал: Поліестер... →
Характеристика
Виробник
Intex
Довжина
300 см
Товщина матеріалу
0.25
Розмір басейну
Довжина 300 x Ширина 200см
Форма
Прямокутний
Еластичний тент з ПВХ для прямокутного каркасного басейну з розмірами 300х200 см Intex 28038, підходить і до басейнів Bestway.

Підходить для таких моделей басейнів:
Intex 28272: 300х200х75 см
Bestway 56222: 300х201х66 см
Матеріал: Поліестер
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 300 см |
| Товщина матеріалу | 0.25 |
| Розмір басейну | Довжина 300 x Ширина 200см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 200 см |
| Матеріал | високоякісний, міцний ПВХ |
| Тип | прямкутному басейну |
| Колір | чорний |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...