Інверторний тепловий насос Aquajoy Model A 12 (12.8 кВт) з Wi-Fi для басейну до 55 000 л
Тепловий насос для басейну Aquajoy Model A 12 ON/OFF — це оптимальне рішення для нагріву або охолодження води в басейні об’ємом до 55 000 л. Завдяки інверторній технології насос працює з максимальним коефіцієнтом продуктивності COP до 6.24.
З насосом Aquajoy серії Model A ON/OFF ви зможете насолоджуватися комфортною температурою води протягом усього купального сезону. Компресор Mitsubishi забезпечує стабільну роботу насоса при температурі навколишнього середовища від -5 до +43°C. Ви можете нагрівати воду в діапазоні від +15 до +40°C.
Вбудований контролер дозволяє увімкнути нагрів, охолодження або автоматичну підтримку заданої температури води. Також ви можете керувати насосом через Wi-Fi зі смартфона та налаштовувати режим роботи за таймером.
Як холодоагент у теплових насосах Aquajoy серії Model A ON/OFF використовується фреон R32. Він відзначається високою ефективністю та відповідає європейським стандартам безпеки.


теплових насосів Aquajoy серії
Model A (12.8 кВт) ON/OFF
| Артикул | AVMA-ON12RW |
|---|---|
| Тип насоса | Моноблок |
| Тип конструкції | Стандартний / класичний |
| Інвертор | Ні |
| Температура роботи (при мін. температурі повітря) | Від -5°C |
| COP / енергоефективність | COP до 11 |
| Керування | Wi-Fi, Панель на корпусі |
| Режим роботи | Нагрів та охолодження |
| Показники роботи при t° навколишнього середовища +27°С, t° води на вході +26°С і t° води на виході +28°С |
|
| Показники роботи при t° навколишнього середовища +35°С, t° води на вході +30°С і t° води на виході +28°С |
|
| Показники роботи в режимі нагріву при t° навколишнього середовища +15°С і t° нагрітої води +26°С |
|
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Призначення | Домашні басейни |
| Теплова потужність, кВт | 12.8 |
| Макс. обʼєм басейну, м³ | 55 |
| Рекомендований потік води, м³/год | 5.3 |
| Під’єднання | 50 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан та ПВХ |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь з порошковим фарбуванням |
| Компресор | Mitsubishi / GMCC |
| Робоча температура повітря | від -5 до +43°С |
| Робоча температура води | від +15 до +40°С |
| Рівень шуму (1 м) | 47 дБа |
| Тип фреону | R32 |
| Режим розморожування | Так |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 979×374×675 мм |
| Вага в упаковці, кг | 71.9 |
| Виробник | Aquajoy |
| Гарантія | 5 років гарантії на теплообмінник і компресор, 3 роки на інші компоненти. |
Немає відгуків про цей товар.