Інверторний тепловий насос Aquaviva Model A 6 ON/OFF 6.3 кВт з Wi-Fi керуванням
Тепловий насос для басейну Aquaviva Model A 6 ON/OFF — це оптимальне рішення для нагріву або охолодження води в басейні об’ємом до 25 000 л. Завдяки інверторній технології насос працює з максимальним коефіцієнтом продуктивності COP до 6.3.
З насосом Aquaviva серії Model A ON/OFF ви зможете насолоджуватися комфортною температурою води протягом усього купального сезону. Компресор Mitsubishi забезпечує стабільну роботу насоса при температурі навколишнього середовища від -5 до +43°C. Ви можете нагрівати воду в діапазоні від +15 до +40°C.
Вбудований контролер дозволяє увімкнути нагрів, охолодження або автоматичну підтримку заданої температури води. Також ви можете керувати насосом через Wi-Fi зі смартфона та налаштовувати режим роботи за таймером.
Як холодоагент у теплових насосах Aquaviva серії Model A ON/OFF використовується фреон R32. Він відзначається високою ефективністю та відповідає європейським стандартам безпеки.


теплових насосів Aquaviva серії
Model A (6.3 кВт) ON/OFF
| Артикул | AVMA-ON6RW |
|---|---|
| Тип насоса | Моноблок |
| Тип конструкції | Стандартний / класичний |
| Інвертор | Ні |
| Температура роботи (при мін. температурі повітря) | Від -5°C |
| COP / енергоефективність | COP до 11 |
| Керування | Wi-Fi, Панель на корпусі |
| Режим роботи | Нагрів та охолодження |
| Показники роботи при t° навколишнього середовища +27°C, t° води на вході +26°C та t° води на виході +28°C |
|
| Показники роботи при t° навколишнього середовища +35°C, t° води на вході +30°C та t° води на виході +28°C |
|
| Показники роботи в режимі нагріву при t° навколишнього середовища +15°C та t° нагрітої води +26°C |
|
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Призначення | Домашні басейни |
| Теплова потужність, кВт | 6.3 |
| Макс. об’єм басейну, м³ | 25 |
| Рекомендований потік води, м³/год | 1.9-2.6 |
| Підключення | 50 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан та ПВХ |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь з порошковим фарбуванням |
| Компресор | Mitsubishi / GMCC |
| Робоча температура повітря | від -5 до +43°C |
| Робоча температура води | від +15 до +40°C |
| Рівень шуму (1 м) | 45 дБА |
| Тип фреону | R32 |
| Режим розморожування | Так |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 906×353×618 мм |
| Вага в упаковці, кг | 49.7 |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 5 років гарантії на теплообмінник і компресор, 3 роки на інші компоненти. |
Немає відгуків про цей товар.