Заглушка для басейнів Intex 10127 діаметром 32 мм
40.00грн.
Товар закінчився
Заглушка "Intex 10127" для отворів в місцях підключення обладнання до басейну.
Основні характеристики:
Під отвори для шланга 32 мм з хомутами
Для басейнів Intex:
Easy Set діаметром до 488 см з висотою до 132 см;
Metal Frame діаметром до 488 см з висотою до 122 см;
Ultra ... →
Характеристика
Виробник
Intex
Насос
картриджний
Розмір басейну
Діаметр 32мм
Діаметр
32мм
Матеріал
гума
Заглушка "Intex 10127" для отворів в місцях підключення обладнання до басейну.
Основні характеристики:
- Під отвори для шланга 32 мм з хомутами
- Для басейнів Intex:
Easy Set діаметром до 488 см з висотою до 132 см;
Metal Frame діаметром до 488 см з висотою до 122 см;
Ultra Frame діаметром 427 з висотою 107 і 122 см;
Rectangular Ultra Frame розміром 400 х 200 х 100 см;
Rectangular Frame розмірами: 220 х 150 х 60 см, 260 х 160 х 65 см, 300 х 200 х 75 см, 450 х 220 х 84 см;
Oval Frame розміром 549 х 305 х 107 см
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Насос | картриджний |
| Розмір басейну | Діаметр 32мм |
| Діаметр | 32мм |
| Матеріал | гума |
| Тип | заглушка |
| Вага | 0,1 кг |
| Колір | чорний |
| Упаковка | поліетиленовий пакет |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...