Світильник-поплавок Intex 28690
Модель:
28690
650.00грн.
Товар закінчився
Intex 28690 світильник-поплавок для освітлення Вашого басейну у вечірній час. Дуже красиво виглядає басейн коли по воді плавають светількік як світлячки. Цей світильник має три функції: прожектор; 3-х кольорове підсвічування (червоний, зелений, блакитний); комбінована функція прожектора + 3 мінливи... →
Характеристика
Виробник
Intex
Насос
ручний, ножний, електричний
Розмір
13x17x17 см
Серія
Floating Light
Вага
1 кг
Intex 28690 світильник-поплавок для освітлення Вашого басейну у вечірній час. Дуже красиво виглядає басейн коли по воді плавають светількік як світлячки. Цей світильник має три функції: прожектор; 3-х кольорове підсвічування (червоний, зелений, блакитний); комбінована функція прожектора + 3 мінливих кольору. Так само, є Сисетми самоотключения через 2 години роботи. Світильник плаває на поверхні води і не тоне. Світлодіодна лампа Intex 28690 працює від 4 батарейок типу ААА, які не входять до комплекту
Характеристики підсвічування для басейну Intex 28690:
- Влагоустойчива.
- У комплект входить інструкція по використанню.
розміри:
Вага: 1 kg
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Розмір | 13x17x17 см |
| Серія | Floating Light |
| Вага | 1 кг |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Колір | блакитний |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.